USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Apartamento No Recreio, Rio De Janeiro Rio de Janeiro Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Apartamento No Recreio, Rio De Janeiro

Rezerwacja online
2026-07-29
2026-07-30

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

17

Apartamento No Recreio, Rio De Janeiro

 Wi-Fi
 Klimatyzacja
 Zwierzęta nie są dozwolone

Zakaz wprowadzania zwierząt


Apartamento No Recreio, Rio De Janeiro o powierzchni 102 m² jest położony w dzielnicy Recreio dos Bandeirantes i dysponuje botanicznym oraz prywatnym parkingiem. Barra World jest dostępny w pobliżu, a Centrum kongresowe Riocentro jest w prawie 4 km.

Park miejski Chico Mendes znajduje się prawie 10 min jazdy autem od tego apartamentu.

Obiekt wychodzi na ogród i obejmuje balkon. Apartamento No Recreio, Rio De Janeiro zapewnia również 1 łazienkę.

Apartament zapewnia pełnowymiarową kuchnię ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami do przygotowywania posiłków. Apartament jest położony 29 km od stacji metra Estação D Pedro II. Jacuzzi i sauna w obiekcie noclegowym przyczynią się do przyjemniejszego pobytu. Ten apartament oferuje również prywatny basen kąpielowy.

  • Lokalne atrakcje
  • Centro Comercial San Francisco
    1154 km
  • Chico Mendes Municipal Park
    3,4 km
  • Igreja Batista Atitude Central da Barra
    1087 km
  • Universidade Castello Branco
    696 km
  • Shrine of Nossa Senhora do Rosário de Fátima
    622 km
  • Advec
    1073 km
  • Igreja Batista Lagoinha
    473 km
  • Attitude Baptist Church
    1095 km
  • Shopping Bandeirantes
    690 km
  • Lotniska
  • Lotnisko Galeao
    42 km
  • Stacje kolejowe
  • Dworzec kolejowy Estação D Pedro II
    29 km

Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Wi-Fi
  • Parking
  • Zakaz wprowadzania zwierząt
  • Stacja ładowania pojazdów elektrycznych

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Klimatyzacja
  • Telewizor LCD

Ważna informacja

Przyjazd: od 10:00 do 11:00
Wyjazd: od 10:00 do 11:00

Często Zadawane Pytania

  • Czy Apartamento No Recreio, Rio De Janeiro obejmuje kuchnię?

    Tak, Apartamento No Recreio, Rio De Janeiro oferuje pełnowymiarową kuchnię.
  • Czy Apartamento No Recreio, Rio De Janeiro ma basen?

    Apartamento No Recreio, Rio De Janeiro dysponuje prywatnym basenem kąpielowym.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-07-29
2026-07-30

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Apartamento No Recreio, Rio De Janeiro, Brazylia

Avenida Das Americas, 13600 Apartamento 107 Bloco 3, Rio de Janeiro, Brazylia

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © allriodejaneirohotels.com

All rights reserved